Reference

Kateřina Rybínová

Naše spolupráce s paní učitelkou Katkou začala v době prvního lockdownu, kdy dceři výrazně pomohla s přípravou na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Dcera byla na gymnázium nakonec přijata a na paní učitelku Katku si tak zvykla, že s ní chtěla pracovat i dále. A tak se spolu nadále vidí jednou týdně, dcera má možnost probrat učivo, kterým si není jistá, připravit se na testy, udělat úkoly, se kterými si neví rady. Paní učitelka je trpělivá, empatická, vždy připravená, dcera se na doučování těší a díky přípravě si je ve studiu jistější. A my, rodiče, jsme rádi, že to tak dobře funguje a těšíme se na další spolupráci.

Petra Nyklová

Paní učitelka Kateřina Rumlová k nám dochází poslední 2 roky za účelem doučování mých dvou synů (dnes 10 a 12 let). Začali jsme v době COVIDu, kdy škola byla značně postižena lockdowny. Starší syn se s paní učitelkou připravoval na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Paní učitelka má trpělivý a osobitý, důsledný přístup ke vzdělání, umí děti motivovat k učení, povzbuzuje děti v jejich zájmu o vzdělání, pomohla nám ohromně v přípravě syna na přijímací zkoušky. Za její velkou přednost považujeme pravidelnost, bez rušení dohodnutých termínů, můžeme se spolehnout, že se doučovací hodiny uskuteční. Paní učitelka k nám docházela na individuální hodiny, ale starší syn docházel i na skupinové přípravy na přijímací zkoušku.

Jiří Korynt

Když se Bětuška dostala na odvolání, měla neskutečnou radost, snad
největší v dosavadním životě. Vysvětlili jsme jí ještě jednou, co jí
čeká a ať sama rozhodne, kam půjde. Její nekompromisní a rychlé
rozhodnutí překvapilo i nás. Věřím, že toto rázné rozhodnutí jí posune v
životě směrem, kterým si přeje jít. Ještě jednou děkujeme za pomoc.

Alžběta Koryntová (studentka)

Katka mě připravovala ke zkoušce na víceleté gymnázium. Musela jsem se
doučit i látku, kterou jsem ve škole ještě neprobírala.
S Katkou mě doučování bavilo, vše mi pečlivě vysvětlila a naše hodiny
doučování byly ve znamení pohody. Za pomoci Katky jsem se na gymnázium dostala.

Barbora Letošníková

Paní učitelku velice doporučuji. Doučuje dceru Český jazyk. S češtinou a celkově se soustředěním má ve škole problémy. Potřebuje více času. S paní učitelkou jsme spokojeni a naše dcera také. Ve škole jsou výsledky vidět. Paní učitelka je velmi milá, ochotná, vše vysvětluje srozumitelně a jasně a dcera zvládá i přes dysfunkce pochopit látku, kterou má.

Vlasta Černínová

Syn se u paní učitelky připravuje na přijímačky na šestileté gymnázium. Ačkoliv je zatím naše spolupráce krátká, nacházím jen samá pozitiva. Přehledné informace pro rodiče, syn od první hodiny pracuje s Cermat testy a paní učitelka vysvětluje nejen věcný obsah, ale především jak si práci rozdělit, nedostat se pod časový stres, jednoduše to, co dítěti předá jen zkušený pedagog.

© 2022 Kateřina Rumlová
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!