Reference

Jan Kotyza

Dcera se připravovala na osmileté gymnázium v přípravném kurzu vedeném paní učitelkou. Na kurz docházela obě pololetí, což mi připadá z hlediska látky, kterou je třeba obsáhnout, optimální.

V prvním pololetí děti vypracovávaly vybrané příklady a cvičení, jednou za čas dostaly domů také cvičný test. V druhém pololetí se už kurz zaměřoval především na vypracování cvičných testů. Děti si tak mohly natrénovat správnou techniku, rozvržení času a získat velmi dobré povědomí o tom, jak bude ostrý test vypadat.

Jak příklady, tak testy byly vybrány velmi dobře, dcera se v průběhu kurzu postupně zlepšovala jak v ČJ, tak i v matematice. V průběhu obou kurzů byla i možnost zkusit si test "nanečisto", kdy si děti mohly vyzkoušet, jak to zhruba bude vypadat u "ostrého" testu. Této možnosti jsme využili. Myslím, že to také velmi pomohlo, především z psychologického hlediska.

Dcera k přípravě přistoupila velmi zodpovědně, pravidelně vypracovávala všechny úkoly, které byly rovnoměrně rozvrženy po dobu celého týdne mezi jednotlivými hodinami přípravného kurzu. Nakonec se rovnou bez nutnosti odvolání dostala na obě gymnázia, na která se hlásila, a potom už měla jen příjemnou starost vybrat si, na které půjde.

Vzhledem k tomu, že na obě školy přijímali zhruba každého sedmého uchazeče, považuji přijetí dcery za velký úspěch, za který z velké části vděčíme paní učitelce Rumlové. Moc děkujeme za pomoc.

Jana Knapová

Dcera absolvovala u paní učitelky Rumlové přípravný kurz na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Kurz probíhal jednou týdně od září do dubna v malé skupince žáků, což bylo přínosem, neboť žáci tak mají srovnání s ostatními, avšak zároveň se paní učitelka může věnovat i jednotlivcům, pokud je to třeba.

 Příprava zahrnovala vše podstatné, byla systematická, probírala se mj. i jednotlivá testová zadání z minulých let. Přístup paní učitelky je velice trpělivý a vysvětlující. Kurz pomohl dceři nejen s procvičováním učiva jako takového, ale komplexně s přípravou na testy - jak pracovat s časem, se stresem, jak konkrétně postupovat s ohledem na specifika konkrétních úloh atd. Ocenila jsem i zadání úloh, které dcera dostávala každý týden na procvičování domů, stejně jako zaslání vypracovaného zadání úloh emailem, pokud se dcera z jakéhokoli důvodu nemohla kurzu zúčastnit. 

Na ostré zkoušky tak šla dcera mnohem klidnější, protože už věděla, co ji čeká. Celý kurz tak jistě přispěl k tomu, že byla při přijímacích zkouškách úspěšná a dostala se na nejvíce preferované gymnázium. Kurz proto doporučujeme všem případným zájemcům a paní učitelce ještě jednou děkujeme!

Kateřina Rybínová

Naše spolupráce s paní učitelkou Katkou začala v době prvního lockdownu, kdy dceři výrazně pomohla s přípravou na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Dcera byla na gymnázium nakonec přijata a na paní učitelku Katku si tak zvykla, že s ní chtěla pracovat i dále. A tak se spolu nadále vidí jednou týdně, dcera má možnost probrat učivo, kterým si není jistá, připravit se na testy, udělat úkoly, se kterými si neví rady. Paní učitelka je trpělivá, empatická, vždy připravená, dcera se na doučování těší a díky přípravě si je ve studiu jistější. A my, rodiče, jsme rádi, že to tak dobře funguje a těšíme se na další spolupráci.

Petra Nyklová

Paní učitelka Kateřina Rumlová k nám dochází poslední 2 roky za účelem doučování mých dvou synů (dnes 10 a 12 let). Začali jsme v době COVIDu, kdy škola byla značně postižena lockdowny. Starší syn se s paní učitelkou připravoval na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Paní učitelka má trpělivý a osobitý, důsledný přístup ke vzdělání, umí děti motivovat k učení, povzbuzuje děti v jejich zájmu o vzdělání, pomohla nám ohromně v přípravě syna na přijímací zkoušky. Za její velkou přednost považujeme pravidelnost, bez rušení dohodnutých termínů, můžeme se spolehnout, že se doučovací hodiny uskuteční. Paní učitelka k nám docházela na individuální hodiny, ale starší syn docházel i na skupinové přípravy na přijímací zkoušku.

Barbora Letošníková

Paní učitelku velice doporučuji. Doučuje dceru Český jazyk. S češtinou a celkově se soustředěním má ve škole problémy. Potřebuje více času. S paní učitelkou jsme spokojeni a naše dcera také. Ve škole jsou výsledky vidět. Paní učitelka je velmi milá, ochotná, vše vysvětluje srozumitelně a jasně a dcera zvládá i přes dysfunkce pochopit látku, kterou má.

Kateřina Moravcová 

Velice doporučuji doučování od paní učitelky Rumlové. Byla jsem velice spokojena se způsobem komunikace a hlavně s přístupem k mé dceři. Velmi dobře dceru na přijímačky připravila. Dcera se dostala na vysněnou školu. Doporučuji! 

Elena Moravcová (studentka)

Paní učitelka byla moc fajn. Trpělivě mi vše vysvětlovala a věnovala se mi. Přijímačky jsem zvládla. Díky.

Jiří Korynt

Když se Bětuška dostala na odvolání, měla neskutečnou radost, snad
největší v dosavadním životě. Vysvětlili jsme jí ještě jednou, co jí
čeká a ať sama rozhodne, kam půjde. Její nekompromisní a rychlé
rozhodnutí překvapilo i nás. Věřím, že toto rázné rozhodnutí jí posune v
životě směrem, kterým si přeje jít. Ještě jednou děkujeme za pomoc.

Alžběta Koryntová (studentka)

Katka mě připravovala ke zkoušce na víceleté gymnázium. Musela jsem se
doučit i látku, kterou jsem ve škole ještě neprobírala.
S Katkou mě doučování bavilo, vše mi pečlivě vysvětlila a naše hodiny
doučování byly ve znamení pohody. Za pomoci Katky jsem se na gymnázium dostala.

Vlasta Černínová

Syn se u paní učitelky připravuje na přijímačky na šestileté gymnázium. Ačkoliv je zatím naše spolupráce krátká, nacházím jen samá pozitiva. Přehledné informace pro rodiče, syn od první hodiny pracuje s Cermat testy a paní učitelka vysvětluje nejen věcný obsah, ale především jak si práci rozdělit, nedostat se pod časový stres, jednoduše to, co dítěti předá jen zkušený pedagog.

Vytvořte si webové stránky zdarma!